AC0603FR-0762RL
MFR.Part #
AC0603FR-0762RL
JLCPCB Part #
C144643
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS