AC0603FR-07620RL
MFR.Part #
AC0603FR-07620RL
JLCPCB Part #
C144644
Description
-55℃~+155℃ 100mW 620Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS