AC0603FR-0751KL
MFR.Part #
AC0603FR-0751KL
JLCPCB Part #
C144650
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS