AC0603FR-0747RL
MFR.Part #
AC0603FR-0747RL
JLCPCB Part #
C144656
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS