AC0603FR-07365RL
MFR.Part #
AC0603FR-07365RL
JLCPCB Part #
C227839
Description
-55℃~+155℃ 100mW 365Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS