AC0603FR-0733K2L
MFR.Part #
AC0603FR-0733K2L
JLCPCB Part #
C227824
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS