AC0603FR-0730K1L
MFR.Part #
AC0603FR-0730K1L
JLCPCB Part #
C227809
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS