AC0603FR-0724R3L
MFR.Part #
AC0603FR-0724R3L
JLCPCB Part #
C227733
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS