AC0603FR-07232RL
MFR.Part #
AC0603FR-07232RL
JLCPCB Part #
C227720
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS