AC0603FR-0722K1L
MFR.Part #
AC0603FR-0722K1L
JLCPCB Part #
C227715
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.1kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS