AC0603FR-071R69L
MFR.Part #
AC0603FR-071R69L
JLCPCB Part #
C227695
Description
-55℃~+155℃ 1.69Ω 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS