AC0603FR-071M37L
MFR.Part #
AC0603FR-071M37L
JLCPCB Part #
C227670
Description
-55℃~+155℃ 1.37MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS