AC0603FR-07107RL
MFR.Part #
AC0603FR-07107RL
JLCPCB Part #
C227543
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS