AC0603FR-07100RL
MFR.Part #
AC0603FR-07100RL
JLCPCB Part #
C125923
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS