AC0603DRE07750RL
MFR.Part #
AC0603DRE07750RL
JLCPCB Part #
C20141940
Description
-55℃~+155℃ 100mW 750Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS