AC0603DRE0773K2L
MFR.Part #
AC0603DRE0773K2L
JLCPCB Part #
C6113672
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS