AC0603DRE073K6L
MFR.Part #
AC0603DRE073K6L
JLCPCB Part #
C6491961
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS