AC0603DRE073K01L
MFR.Part #
AC0603DRE073K01L
JLCPCB Part #
C5552245
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.01kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS