AC0603DRE07200RL
MFR.Part #
AC0603DRE07200RL
JLCPCB Part #
C5552243
Description
-55℃~+155℃ 100mW 200Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS