AC0603DRE071K69L
MFR.Part #
AC0603DRE071K69L
JLCPCB Part #
C7065842
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS