AC0603DRE0715K4L
MFR.Part #
AC0603DRE0715K4L
JLCPCB Part #
C20141876
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS