AC0402JR-7W560KL
MFR.Part #
AC0402JR-7W560KL
JLCPCB Part #
C6113648
Description
-55℃~+155℃ 125mW 560kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS