AC0402JR-7W51KL
MFR.Part #
AC0402JR-7W51KL
JLCPCB Part #
C6458775
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS