AC0402JR-7W10KL
MFR.Part #
AC0402JR-7W10KL
JLCPCB Part #
C5575444
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 125mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS