AC0402JR-07910KL
MFR.Part #
AC0402JR-07910KL
JLCPCB Part #
C227427
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 910kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS