AC0402JR-07620RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0402JR-07620RL
JLCPCB Part #
C227403
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 620Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS