AC0402JR-072R7L
MFR.Part #
AC0402JR-072R7L
JLCPCB Part #
C227351
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS