AC0402JR-072K4L
MFR.Part #
AC0402JR-072K4L
JLCPCB Part #
C227343
Description
-55℃~+155℃ 2.4kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS