AC0402JR-07120KL
MFR.Part #
AC0402JR-07120KL
JLCPCB Part #
C227295
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS