AC0402FR-7W86K6L
MFR.Part #
AC0402FR-7W86K6L
JLCPCB Part #
C20141833
Description
-55℃~+155℃ 125mW 86.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS