AC0402FR-7W4M02L
MFR.Part #
AC0402FR-7W4M02L
JLCPCB Part #
C7471278
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.02MΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS