AC0402FR-7W100RL
MFR.Part #
AC0402FR-7W100RL
JLCPCB Part #
C850722
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 125mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS