AC0402FR-13237KL
MFR.Part #
AC0402FR-13237KL
JLCPCB Part #
C5575253
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS