AC0402FR-13215RL
MFR.Part #
AC0402FR-13215RL
JLCPCB Part #
C7209863
Description
-55℃~+155℃ 215Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS