AC0402FR-131K21L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0402FR-131K21L
JLCPCB Part #
C6113498
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.21kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS