AC0402FR-07910RL
MFR.Part #
AC0402FR-07910RL
JLCPCB Part #
C227272
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 910Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS