AC0402FR-07909RL
MFR.Part #
AC0402FR-07909RL
JLCPCB Part #
C227268
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 909Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS