AC0402FR-078K25L
MFR.Part #
AC0402FR-078K25L
JLCPCB Part #
C227259
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS