AC0402FR-07750RL
MFR.Part #
AC0402FR-07750RL
JLCPCB Part #
C227221
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 750Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS