AC0402FR-07750KL
MFR.Part #
AC0402FR-07750KL
JLCPCB Part #
C227220
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS