AC0402FR-076K2L
MFR.Part #
AC0402FR-076K2L
JLCPCB Part #
C227198
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.2kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS