AC0402FR-07523RL
MFR.Part #
AC0402FR-07523RL
JLCPCB Part #
C227129
Description
-55℃~+155℃ 50V 523Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS