AC0402FR-074M3L
MFR.Part #
AC0402FR-074M3L
JLCPCB Part #
C227115
Description
-55℃~+155℃ 4.3MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS