AC0402FR-07430RL
MFR.Part #
AC0402FR-07430RL
JLCPCB Part #
C227077
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS