AC0402FR-073M92L
MFR.Part #
AC0402FR-073M92L
JLCPCB Part #
C227052
Description
-55℃~+155℃ 3.92MΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS