AC0402FR-07357KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0402FR-07357KL
JLCPCB Part #
C227009
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 357kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS