AC0402FR-07348RL
MFR.Part #
AC0402FR-07348RL
JLCPCB Part #
C227004
Description
-55℃~+155℃ 348Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS