AC0402FR-072K2L
MFR.Part #
AC0402FR-072K2L
JLCPCB Part #
C144773
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS