AC0402FR-0724R9L
MFR.Part #
AC0402FR-0724R9L
JLCPCB Part #
C226372
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS