AC0402FR-07210RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AC0402FR-07210RL
JLCPCB Part #
C226891
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 210Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS